Bendrovei „Roquette Amilina“ gamybos pajėgumus didinti padės TEC Consulting

2018 liepos 5

Birželio mėnesį TEC Consulting su bendrove „Roquette Amilina“ pasirašė gamybos modernizavimo projekto valdymo paslaugų teikimo sutartį. TEC Consulting vienai didžiausių krakmolo gamintojų Šiaurės Europoje padės sudaryti detalų darbų vykdymo grafiką, į jį įtraukiant su gamybos procesu susijusius technologinius pakeitimus, konsultuos dėl projekto biudžeto. Antrasis paslaugų teikimo etapas apims kasdienį statybvietės valdymą bei darbų grafiko įgyvendinimą.

„Ši sutartis mums – itin svarbi, nes mūsų patirtį ir profesionalumą įvertino krakmolo ir sirupų gamybos lyderis Europoje. Projektas bus įgyvendinamas dvejus metus, o tokios apimties ir kompleksiškumo projektui, nestabdant gamybos proceso, tai rimtas iššūkis“, – sako TEC Consulting generalinis direktorius Giedrius Andrulionis. Įgyvendinus projektą bus išplėsti „Roquette Amilina“ gamybos pajėgumai, modernizuotas technologinis procesas, užtikrinta saugesnė gamybos aplinka.

„Per pastaruosius tris mėnesius pasirašytos dvi projektų valdymo sutartys, pagal kurias pramonės įmonės statybos priežiūrą ir technologinės įrangos diegimo procesus patiki partneriams, o pačios koncentruojasi į pagrindinę savo veiklą, gali būti pažangaus įmonės valdymo ir naujo tipo bendradarbiavimo pavyzdys. Čia mūsų bendrovė veikia ne kaip generalinis rangovas, o dirba kartu su užsakovu kaip viena komanda“, – priduria G. Andrulionis.

AB „Roquette Amilina“ yra viena iš augalinės kilmės produktų gamybos lyderių Šiaurės Europoje. Įmonė iš kviečių gamina natūralų ir katijoninį krakmolą. Šių rūšių krakmolas naudojamas kaip sudėtinė dalis gaminant angliavandenių turinčius maisto produktus ir kaip žaliava įvairiose pramonės srityse: nuo tekstilės ir cheminių produktų iki popieriaus ir kartono. Bendrovės gaminamas kviečių gliukozės sirupas tiekiamas maisto ir gėrimų pramonei.

UAB TEC Consulting yra TEC įmonių grupės, veikiančios infrastruktūros, pramonės ir energetikos projektavimo ir konsultavimo srityse, dalis. Grupėje dirba 94 darbuotojai, iš kurių 70 – kvalifikuoti inžinieriai. TEC Consulting teikia pramonės ir energetikos statybos projektų valdymo bei techninės priežiūros paslaugas ir konsultuoja visais projektų valdymo klausimais.