TEC Consulting atestuota eksploatuoti ir derinti šilumos įrenginius ir turbinas

2019 rugpjūčio 8

Energetikos srityje aktyviai dirbančiai TEC Consulting suteikta teisė verstis energetikos įrenginių eksploatacijos veikla. Nuo šiol įmonės specialistų komanda gali vykdyti katilų (be galios apribojimo) ir kitų šilumos įrenginių iki 25,5 MPa slėgio ir turbogeneratorių paleidimo ir derinimo, technologinio valdymo, techninės priežiūros, apsaugos, automatikos, valdymo sistemų eksploatavimo darbus. Bendrovės specialistai taip pat galės teikti tokias papildomas paslaugas kaip energinio objekto pirminis ir periodinis derinimas, katilinių saugumo automatikos patikrinimas, išmetamųjų teršalų kiekio nustatymas bei reguliavimas.

„Šilumos įrenginių ir turbinų eksploatacijos ir derinimo darbai yra specifiniai, jiems atlikti specialistų – labai mažai. Vis dėlto mes turime subūrę profesionalią inžinierių, inžinierių-technologų komandą, turinčią ne tik teorinių žinių, bet ir realią darbo patirtį su technologiniais, gamybos ir degimo procesais, tad mūsų komanda gali atlikti bet kokio energetikos objekto, pavyzdžiui, kogeneracinės elektrinės, kompleksinį paleidimą ir derinimą“, – sako TEC Consulting technikos direktorius Andrej Chodžin.

A. Chodžin neabejoja, kad artėjant šildymo sezonui padidės poreikis efektyvinti katilų procesus, nes tai energetikos įmonėms padės taupyti kurą, tuo pačiu finansinius išteklius. TEC Consulting specialistai dirba su įvairių rūšių kurą (dujas, mazutą, biokurą ir t. t.) deginančiais katilais ir yra pasiruošę darbus atlikti Lietuvoje ir užsienyje.

TEC Consulting energetikos ir pramonės įmonėms teikia inžinerines paslaugas: statybos projektų valdymo, techninės priežiūros paslaugas, konsultuoja visais projektų valdymo klausimais Lietuvoje ir užsienyje. Bendrovė nuolat plečia savo teikiamų paslaugų spektrą – šiais metais klientams papildomai pradėjo teikti statinio statybos ir statinio projektavimo saugos ir sveikatos darbe koordinatoriaus paslaugas.