TEC Consulting keliasi į naują biurą

2018 rugpjūčio 28

TEC Consulting statybos projektų valdymo komanda nuo rugpjūčio 28 d. klientus ir partnerius pasitinka naujose patalpose – Pramonės pr. 23 (II aukštas), Kaune.

„Įmonei pelnant vis didesnį klientų pasitikėjimą, didėjant projektų apimtims, mūsų komanda taip pat nuolat auga. Nors objektai, su kuriais dirbame, yra visoje Lietuvoje ir užsienyje, kaip įmonės vadovui man svarbu, kad komanda dirbtų patogiai, erdviai, darbingumą skatinančioje aplinkoje“, – sako TEC Consulting vadovas Giedrius Andrulionis.

Naująją įmonės buveinę lengva pasiekti tiek Kaune esantiems klientams ir partneriams, tiek svečiams iš kitų miestų, nes ji netoli magistralės Vilnius–Kaunas. Kitoje gatvės pusėje yra įsikūrusi kita TEC įmonių grupės narė TEC Industry, pramonės ir energetikos įmonėms teikianti projektavimo paslaugas. Trečiosios grupės narės TEC Infrastructure specializacija – transporto infrastruktūra, jos buveinė – Vilniuje.

TEC Consulting priklauso TEC įmonių grupei. Grupėje dirba 98 darbuotojai, iš kurių 80 – kvalifikuoti inžinieriai. Jos paslaugomis naudojasi pramonės, energetikos, infrastruktūros įmonės ir miestų savivaldybės Lietuvoje, Estijoje, Rusijoje ir Norvegijoje.