TEC Consulting suteikti kokybės ir aplinkosaugos vadybos sistemų ISO sertifikatai

2019 rugsėjo 20

Po sėkmingo vertinančios organizacijos audito bendrovei TEC Consulting suteiktas Kokybės vadybos sistemos sertifikatas ISO 9001:2015 / LST EN ISO 9001:2015 ir aplinkos apsaugos vadybos sistemos sertifikatas ISO 14001:2015 / LST EN ISO 14001:2015. Auditą atlikusios UAB „Bureau Veritas Lit“ vertinimu, TEC Consulting yra nusistačiusi esminius veiklos tikslus ir uždavinius, nuolat siekia valdymo progreso, bendrovės dokumentacija atitinka nurodyto audito standarto reikalavimus, o komanda nuolat gerina vadybos sistemą.

„Esame inžinerinė kompanija, tikslumas ir tvarka mums svarbūs visur. Nuo įmonės veiklos pradžios apsirašėme procesus, dirbame su Microsoft Project projektų valdymo sistema. Nuolat tobuliname procesus, kad jie tarnautų mums, o ne atvirkščiai, todėl oficialus įvertinimas yra nuoseklaus mūsų darbo rezultatas“, – sako TEC Consulting direktorius Giedrius Andrulionis.

Įmonės vadovas džiaugiasi, kad atliekant auditą pastebėta ir įvertinta aukšta bendrovės specialistų kompetencija, nuolatinė klientų poreikių analizė, aukšti reikalavimai darbų kokybei, aplinkos apsaugai, darbo saugai ir sveikatai. Suteikti kokybės ir aplinkosaugos vadybos sistemų ISO sertifikatai galios 3 metus. Sertifikavimo sritis – pramonės ir energetikos statybos projektų valdymas, inžinerinės paslaugos.

Audituojant įmonę, buvo vertinama ne tik įmonės strategija, filosofija, vadyba, bet ir darbas bendrovės prižiūrimuose statybos objektuose: „MASS Aviation“ dažymo angaro statybose Kauno oro uosto teritorijoje, kur TEC Consulting atlieka techninę objekto priežiūrą ir teikia statybų projekto valdymo paslaugas, „Nordic Sugar Kėdainiai“ gamykloje, kur vyksta garo katilinės atnaujinimas ir bendrovės specialistai parengė techninį ir darbo projektus, valdo statybos projektą, teikia objekto techninę priežiūrą bei darbų saugos koordinatoriaus paslaugas, ir kituose objektuose.

TEC Consulting yra TEC įmonių grupės narė. Bendrovė energetikos ir pramonės įmonėms teikia inžinerines paslaugas: statybos projektų valdymą ir techninę priežiūrą, konsultuoja visais projektų valdymo klausimais Lietuvoje ir užsienyje.