TEC grupės įmonių bendradarbiavimas lėmė pergalę Baltarusijoje

2018 lapkričio 20

Lapkričio pradžioje TEC įmonių grupės narė TEC Infrastructure pasirašė sutartį su Baltarusijos jungtine automobilinių kelių valdymo bendrove „Минскавтодор-Центр“ ir dalyvaus 40 mln. vertės projekte.

Pagal pasirašytą rangos sutartį TEC Infrastructure teiks konsultavimo paslaugas, rekonstruojant 14,77 km P-80 kelio Sloboda–Papernia ruožą Minsko regione. Kelio rekonstrukcija bus vykdoma pagal FIDIC „rožinės knygos“ sąlygas, tad TEC Infrastructure specialistai prižiūrės FIDIC inžinieriaus darbą, konsultuos jį, teiks rekomendacijas bei ruoš ataskaitas projektą finansuojančiam Europos rekonstrukcijos ir plėtros bankui (ERPB).

Šio projekto siekė įmonės iš Didžiosios Britanijos, Baltarusijos, Lenkijos ir Kazachstano. TEC Infrastructure generalinio direktoriaus Arūno Ruokio nuomone, laimėti konkursą padėjo grupės specialistų patirtis ir kruopštus bendras TEC Infrastructure ir TEC Consulting specialistų darbas rengiant pasiūlymą.

„Visų TEC grupės įmonių planuose – plėtra į užsienio šalis. Nagrinėdami įvairias rinkas ir vykstančius konkursus, supratome, kad šis Baltarusijos projektas atitinka kolegų sritį ir patirtį. Džiaugiamės padėję pasiekti pergalę tokiame reikšmingame projekte“, – sako TEC Consulting direktorius Giedrius Andrulionis.

„Минскавтодор-Центр“ yra Baltarusijos Respublikos Susisiekimo ir ryšių ministerijos įkurta bendrovė, siekianti didinti kelių transporto fondų naudojimo efektyvumą ir gerinti kelių eismo valdymą. Įmonės uždaviniai yra užtikrinti tinkamą Baltarusijos kelių būklę, jų efektyvią eksploataciją ir saugų judėjimą.

UAB TEC Infrastructure yra TEC įmonių grupės, veikiančios infrastruktūros, pramonės ir energetikos projektavimo ir konsultavimo srityse, dalis. Bendrovė konsultuoja ir teikia projektavimo bei techninės priežiūros paslaugas transporto ir infrastruktūros srityje.

TEC Consulting teikia pramonės ir energetikos statybos projektų valdymo bei techninės priežiūros paslaugas ir konsultuoja visais projektų valdymo klausimais.